ام دی اف آرین سینا

مشخصات MDF آرین سینا

_  نوع ورق : MDF براق
 
نوع ام دی اف :  براق و مات
 
برند : آرین سینا
 
_ ساخت کشور : ایران
 
ضخامت :  16  میلیمتر
 
_ جنس لبه کاری : PVC
 
_ ابعاد : 3630 * 1830
 
رنگبندی : متنوع

آشنایی با ام دی اف آرین سینا

ام دی اف آرین سینا جزو ام دی اف های تولید داخل می باشد که از جمله برند های ایرانی موجود در بازار ایران می باشد که با مغز فابریکی خود آرین سینا تولید می شود . و کارخانه آرین سینا در شمال کشور واقع می باشد . البته شایان ذکر است که ام دی اف رنگی آرین سینا که در سایت ایرانی دکور و در این صفحه ملاحظه می فرمایید دیگر تولید نمی شوند . و کارخانه آرین سینا فقط اقدام به تولید "ام دی اف سفید" می کند و از آنجایی که جزو ارزان ترین ام دی اف های سفید موجود در بازار ایران می باشد . توانسته بهترین جایگاه فروش را در میان ام دی اف های سفید موجود در بازار ایران کسب کند .

ایرانی دکور امکان ثبت سفارش ام دی اف آرین سینا را در کف کارخانه هم دارد ولی فقط توجه کنید که فروش از کف کارخانه بصورت تریلی می باشد و بصورت پالت و تک ورق از دپوی ایرانی دکور در سایت خاوران بار شما ارسال خواهد شد . پس قبل از خرید ام دی اف آرین سینا حتما قیمت روزانه ام دی اف آرین سینا را از مسولین فروش ما سوال کنید . تا ام دی اف آرین سینا را با ارزانترین و بروزترین قیمت و بی واسطه خرید کنید

رنگ بندی ام دی اف آرین سینا

خرید ام دی اف آرین سینا

مشتریانی که قصد خرید ام دی اف آرین سینا را دارند به این نکته توجه کنند که کارخانه آرین سینا تولید ام دی اف رنگی را متوقف کرده است و به دلیل سفارش های بالای ام دی اف سفید فقط به تولید ام دی اف سفید می پردازد . خرید ام دی اف سفید آرین سینا در مجموعه ایرانی دکور از دپوی شرکت ما در سایت چوب فروشان خاوران امکان پذیر می باشد همچنین همکاران عزیزی که قصد خرید بر روی تریلی را دارند با ثبت درخواست خرید نزد مجموعه ما می توانند خرید خود را انجام دهند . فقط ارسال اطلاعات همکاری برای همکاران عزیز الزامی می باشد .

مشتریان مصرف کننده که قصد خرید ام دی اف آرین سینا به صورت خرد و تک ورق را دارند می توانند در نزد مجموعه ما ثبت سفارش کنند و ام دی اف آرین سینا خود را خریداری کنند . ام دی اف آرین سینا (سفید) در سه مدل سفید صابونی ، سفید برفی و سفید براق تولید می شود .

که در هنگام خرید ام دی اف آرین سینا (سفید) و در زمان ثبت سفارش خود حتما نوع ام دی اف سفید آرین سینا را مشخص کنشد تا همکاران ما سریعتر پاسخگوی شما باشند .

فروش ام دی اف آرین سینا

فروش ام دی اف آرین سینا در فروشگاه آنلاین ایرانی دکور کاملا بی واسطه می باشد و از آنجایی که ام دی اف آرین سینا یکی از پر فروش ترین برند های ام دی اف سفید می باشد در صبد کالای محصولات ما قرار گرفته است که فروش ام دی اف آرین سینا در مجموعه ما شامل :

فروش ام دی اف سفید آرین سینا ( فابریکی )

فروش ام دی اف سفید آرین سینا ( پرسی )

می شود .

که تفاوت این دو مدل را در بخش " ام دی اف سفید " می توانید مطالعه کنید . فروش ام دی اف سفید آرین سینا در مجموعه ما به صورت خرد و تک ورق و پالت و تریلی از کف کارخانه یا دپوی ما در تهران سایت چوب فروشان خاوران صورت می گیرد . در مجموعه ایرانی دکور امکان فروش ام دی اف آرین سینا به تمام نقاط کشور است .

بدلیل فروش بالای ام دی اف آرین سینا قبل از ثبت سفارش از طریق برنامه های واتس آپ و تلگرام با کارشناسان فروش ام دی اف ما تماس حاصل فرمایید . بعد از اطمینان از موجودی ام دی اف آرین سینا اقدام به ثبت سفارش خود کنید خواهشمندیم برای گرفتن استعلام موجودی با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نفرمایید فقط در صورتی که نیازمند مشاوره و راهنمایی بودید تماس بگیرید

قیمت ام دی اف آرین سینا

یکی از دلایل فروش بالای ام دی اف آرین سینا ، قیمت ارزان ام دی اف آرین سینا می باشد . قیمت ام دی اف آرین سینا ( پرسی ) ارزان تر از قیمت ام دی اف آرین سینا ( فابریکی ) می باشد که شما مشتریان عزیز با تماس با کارشناسان ام دی اف ما می توانید با ذکر نوع ام دی اف آرین سینا خود قیمت را از کارشناسان ام دی اف ما سوال کنید .

ام دی اف آرین سینا یکی از ارزان قیمت ترین ام دی اف های سفید موجود در بازار ایران می باشد . تفاوت در قیمت پالت های ام دی اف آرین سینا به دلایل زیر می باشد :

ام دی اف آرین سینا در پالت های 32 تایی با دو ورق ام دی اف خام در زیر و روی پالت

ام دی اف آرین سینا در پالت های 32 تایی با دو ورق ام دی اف رنگی در زیر و روی پالت

ام دی اف آرین سینا در پالت های 31 تایی با یک ورق ام دی اف خام در زیر و روی پالت

ام دی اف آرین سینا در پالت های 30 تایی بدون ورق ام دی اف خام و ام دی اف رنگی در زیر و روی پالت

از آنجایی که ام دی اف آرین سینا بدون واسطه و مستقیم در مجموعه ما بفروش می رسد قیمت ام دی اف آرین سینا در مجموعه ما را قبل از ثبت سفارش با سایر مجموعه ها مقایسه کنید و بعد خرید کنید .

صفحات مرتبط