پارکت لمینت ایزوفام

رنگ بندی لمینت ایزوفام

آشنایی با لمینت ایزوفام

لمینت ایزوفام جزو لمینت های ایرانی می باشد که کارخانه ایزوفام اقدام به تولید لمینت های ایزوفام کرده است . پارکت ایزوفام با مغزی HDF شرکت کاستامانوی ترکیه تولید می شود و با دانسیته بالا و چگالی 800 تولید می شود و کلیک های پارکت ایزوفام از جنس کلیک ولینگه(دابل کلیک) می باشد که بعد از نصب بدون درز می باشد و سطحی یکنواخت را پدید می آورد و نکته مهم این است که روکش لمینت ایزوفام روکش لامیگراف اسپانیا می باشد . لمینت ایزوفام در مقابل حرارت و نور و گرما مقاوم می باشد .
 
مشخصات لمینت ایزوفام :
 
طول هر تایل : 129 سانتی متر
عرض هر تایل : 19 سانتی متر
ضخامت هر تایل : 8 میلیمتر
استاندارد : AC3
تعداد تایل در بسته : 8 عدد
کشور سازنده : ایران
متراژ هر بسته : 1/9608 متر مربع
متراژ هر پالت : 117/60 متر مربع
تعداد بسته در هر پالت : 60 عدد
برچسب ها : لمینت ایزوفام، پارکت ایزوفام، نمایندگی لمینت ایزوفام، نمایندگی پارکت ایزوفام، فروش لمینت ایزوفام، فروش پارکت ایزوفام، لمینت ایرانی، پارکت ایرانی، پارکت ارزان، لمینت ارزان، نمایندگی لمینت ایرانی، نمایندگی پارکت ایزوفام، نمایندگی پارکت، نمایندگی لمینت، ایزوفام، رنگ بندی لمینت ایزوفام، رنگ بندی پارکت ایزوفام، لمینت، پارکت، قیمت لمینت ایزوفام، قیمت پارکت ایزوفام، قیمت لمینت ایرانی، قیمت پارکت ایرانی، قیمت لمینت، قیمت پارکت
ما در سایت ایرانی دکور این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا لمینت ایزوفام را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید . 
 شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :
همراه : 09123346296
تلفن : 77647430 - 021