درب ضد آب یا درب ABS

ایرانی دکور تولید کننده انواع درب ضد آب یا همان درب ABS می باشد که قبل از هر چیز دانستن این نکته مهم است که درب ضد آب در مجموعه "درب داخلی" قرار می گیرد که درب داخلی زیر مجموعه ای از درب ساختمانی می باشد و درب ضد آب ایرانی دکور تمام ضد آب بوده که دارای روکش ABS می باشند و مناسب برای درب سرویس بهداشتی و درب حمام می باشند که البته بسیاری از مشتریان ما برای اینکه "درب اتاق" منازل آنها با درب سرویس و درب حمام آن ها هماهنگی داشته باشد برای اتاق ها هم از درب ضد آب یا درب ABS استفاده می کنند . بنابر همین ما در سایت ایرانی دکور انواع مدل درب ضد آب تولید خود را اعم از درب ضد آب ساده و درب ضد آب طرح دار برای بازدید شما مشتریان عزیز قرار داده ایم تا با مطالعه مشخصات و رنگ و طرح درب های ضد آب ایرانی دکور درب ضد آب مناسب با سلیقه خود را انتخاب کنید . 

 
توجه داشته باشید که درب ضد آب طرح دار از قیمت بالاتری از درب ضد آب ساده دارد . در ادامه توضیحات تکمیلی در مورد درب ضد آب در همین صفحه ما انواع مدل درب ضد آب را با رو کش ABS قرار داده ایم تا شما مشتریان عزیز بدون مراجعه حضوری بتوانید درب خود را انتخاب کنید و خرید کنید . و برای آشنایی شما مشتریان عزیز با متریال های مصرفی و نحوه تولید درب ضد آب در ادامه توضیحات تکمیلی را ارائه داده ایم پیشنهاد میکنیم حتما مقالات موجود در همین صفحه را مطالعه کنید تا با درب ضد آب خود قبل از خرید آشنا شوید . و ما سعی کرده ایم تا جامع ترین توضیحات را برای شما مشتریان عزیز ارائه دهیم تا شما مشتریان عزیز در سایت جامع ایرانی دکور و بدون تماس با ما جواب تمام سوالات خود را بگیرید .

مسائل فنی درب ضد آب

برای توضیح مسائل فنی به روش تولید درب ضد آب و متریال های مصرفی می پردازیم . 
در تولید درب ضد آب از چهار چوب چوبی و دو ورق نئوپان یا ام دی اف 3 میل یا 5 میل و روکش ABS 1میل یا 2 میل که کاملا ضد خش و قابل شستشو می باشند و داخل درب هم از فیبر فشرده شده استفاده می شود . و در ادامه خواهیم گفت که متریال های مصرفی چگونه در قیمت تمام شده درب ضد آب تاثیر می گذارد . اما به ادامه بحث خود در مورد مسائل فنی و تولید درب ضد آب بر می گردیم . 

ابتدا با توجه به ابعادی که به کارگاه ارائه داده شده است چهارچوب درب را از چوب نراد می سازیم و فضای چهارچوب را با فیبر های فشرده پر می کنیم و سپس دو ترزف درب را نئوپان یا ام دی اف می گذاریم و تمام درب را به صورت خام با رزین ضد آب می کنیم و بعد از اینکه تمام درب با رزین پوشانده شد روکش ABS را همانطور که در ادامه همین بحث توضیح می دهیم می چسبانیم و در نهایت بعد از مدت زمان طی شده زیر دستگاه پرس درب ضد آب ما آماده می باشد . فقط به این نکته توجه داشته باشید چون روکش های ABS درجه دو و درجه سه از کیفیت پایینی برخوردار می باشد حالت شکنندگی دارند و مزیت ضد خش بودن در آنها کم تر می باشد ولی به بلند شدن روکش ربطی ندارد مشتریانی که با مشکل باند شدن روکش در درب ضد آب مواجه می شوند دقت کنند که بلند شدن روکش ABS به این دلیل است که از چسب خوبی در تولید درب استفاده نشده است . 

آشنایی با درب سرویس و درب حمام

درب ضد آب مناسب برای درب سرویس بهداشتی و حمام می باشد . همانطور که گفته شد درب ضد آب با روکش ABS تولید می شود و شایان ذکر است که روکش ABS از متریال های پی وی سی PVC می باشد با این تفاوت که در برابر آب از مقاومت بالاتری بر خوردار است و ایرانی دکور با داشتن سابقه و تجربه کافی در زمینه تولید انواع درب های ساختمانی بخصوص درب ضد آب در کارگاه اختصاصی خود واقع در صفاشهر کرج اقدام به تولید انواع درب ضد آب با کیفیت درحه یک نموده است . یکی از مهمترین مزایای درب ABS برای درب حمام و درب سرویس قایلیت ضد خش بودن و قابل شستشو بودن آن است که تمام نگرانی های شما در مورد خراب شدن درب برطرف می کند .
 
بدلیل فروش بالای طرح های ساده ABS اعم از : روکش ABS طرح چرم و روکش ABS طرح چوب در رنگ بندی های متنوع در مجموعه ما درب حمام و درب سرویس بصورت طرح دار از تولید کمی بر خوردار می باشد پس اگر شما مشتریان عزیز قصد خرید درب حمام و یا درب سرویس بهداشتی طرح دار را دارند حتما موجودی آن را نزد مجموعه ما استعلام بگیرند . و بعد از اطمینان از موجودی طرح انتخابی خود از طریق برنامه های واتس آپ یا تلگرام سفارش خود را ثبت کنید . 

مزایای درب ABS برای سرویس و حمام

همچنین توجه داشته باشید از آنجایی که روکش های ABS موجود در بازار دارای کیفیت ها و درجه بندی می باشند پس درب ضد آب در بازار دارای قیمت های متنوعی می باشد ولی درب ضد آب در مجموعه ما با بالاترین کیفیت و بالاترین متریال ولی با ارزان ترین قیمت به فروش می رسد . روکش ABS در دمای بالا با پیشرفته ترین دستگاه ها همراه با چسب مخصوص وکیوم بر روی درب پرس می شود و چون حداقل 3 تا 5 روز درب باید زیر دستگاه پرس باشد ، تحویل درب های ضد آب ما 7 روز تا 10 روز زمان می برد . توجه داشته باشید مهمترین مساله در تفاوت قیمت درب سرویس بهداشتی یا درب حمام در متریال های مصرفی ام دی اف یا نئوپان است که می تواند هم سه میل و هم پنج میل استفاده شود . و از آنجایی که قیمت نئوپان ارزان تر از ام دی اف می باشد پس طبیعتا درب سرویس بهداشتی تولید شده با نئوپان ار زان تر از درب تولید شده با ام دی اف می باشد .
 
در زیر نمونه درب های ABS را برای انتخاب شما مشتریان عزیز قرار داده ایم که بتوانید طرح و رنگ خود را انتخاب کنید و مشخصات آن را مطالعه کنید . و البته حاشیه های درب ضد آب تولید شده در کارگاه ما با رزین هم رنگ با روکش ABS رنگ می شود تا به هیچ عنوان آب و رطوبت به داخل درب نفوذ نکند . حالا که با مشخصات و نحوه تولید درب سرویس و درب حمام که به درب ضد آب ABS معروف می باشند آشنا شدید در همین صفحه مدل درب خود را انتخاب کنید و امیدواریم توانسته باشیم تا حدودی به سوالات شما در مورد درب سرویس و درب حمام پاسخ داده باشیم . چون مقاله فوق با آنالیز کردن سولات شما مشتریان عزیز توسط کارشناسان فروش درب ضد آب ما تهیه شده بود تا بتوانیم تا حدودی نیاز های شما مشتریان عزیز را برطرف کنیم . شما مشتریان علاوه بر خرید اینترنتی درب خود می توانید به صورت حضوری هم به آدرس ما در سایت مراجعه کنید و نمونه درب انتخابی خود را از نزدیک ببینید و درب خود را لمس کنید و با کیفیت آن را درک کنید .

در انتهای مزایای درب ABS باید به این نکته اشاره کنیم که روکش های ABS دارای رنگ بندی متنوعی می باشند که دیگر شما نیاز به رنگ کردن درب را ندارید و می توانید رنگ مورد نظر درب خود را از روکش ABS انتخاب کنید . و یکی دیگر از مزایای آن قیمت ارزان آن در برابر درب های HDF  می باشد و اینکه مقاومت این درب ها در برابر آب از سایر درب های ساختمانی بیشتر است و به همین جهت در میان عموم مردم به عنوان درب ضد آب شناخته شده اند .